مسلماً هوشمندانه‌ترین اقدامی که می­توانید انجام دهید، همکاری با یک شرکت پخش قطعات خودرو است. پیدا کردن قطعات و لوازم یدکی خودرو نیاز به تخصص دارد. از طرفی بررسی لوازم­های مختلف گیج کننده است. اگر دستی در کار تعمیرات خودرو یا فروش قطعات داشته باشید، خوب می­دانید که یافتن قطعه مناسب با قیمت مناسب چقدر سخت است. به نظر شما بهترین کار برای تهیه این قطعات چیست؟

چرا باید از شرکت پخش قطعات خودرو خرید کرد؟

این سوالی است که برای بسیاری از مخاطب‌ها پیش می‌آید که اصلاً چرا باید از یک تامین و توزیع قطعات خودرو را بخریم؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که این کار مزیت‌های بسیاری را برای شما به دنبال دارد که البته این مزیت‌ها را در ادامه به طور کامل توضیح خواهیم داد.

به طور خلاصه باید بگوییم که انتخاب یک شرکت پخش قطعات معتبر به شما کمک می‌کند که در نهایت رضایت بیشتری از خرید خود داشته باشید. رضایت از خرید به چند فاکتور بستگی دارد؛

  • هزینه‌ای که برای محصول مورد نظر خود پرداخت می‌کنید.
  • کیفیتی که محصول مورد نظر شما دارد.
  • مدت زمانی که طول می‌کشد تا محصول به دست شما برسد (در خریدهای غیر حضوری این موضوع اهمیت پیدا می‌کند)
  • و …

به شما اطمینان می‌دهیم که اگر یک شرکت پخش لوازم یدکی خودرو معتبر را برای خرید خود انتخب کنید، در نهایت از خرید خود رضایت دارید، این رضایت اصلی‌ترین چیزی است که ما به دنبال آن هستیم.

چرا باید از شرکت پخش قطعات خودرو خرید کرد؟

مزیت همکاری با یک شرکت پخش قطعات خودرو

در ابتدا باید به این موضوع بپردازیم که همکاری به چنین شرکت‌هایی چه مزیت‌هایی را برای شما به دنبال خواهد داشت.

حذف واسطه­‌ها

اهل بازار اهمیت این موضوع را به خوبی درک می­کنند. حذف واسطه‌ها در هر کسب و کاری باعث می‌شود که دو طرف مشتری و فروشنده سود بیشتری را ببرند و به همین دلیل این موضوع اهمیت بالایی دارد. به همین دلیل اگر می‌خواهید که هزینه‌های خود را کاهش دهید، بهتر است که برای تامین قطعات مورد نیاز خود با یک شرکت پخش قطعات یدکی خودرو همکاری داشته باشید.

حذف واسطه به تنهایی مزیت‌های بسیاری را برای مشتری به دنبال خواهد داشت. شما به عنوان مشتری ترجیح می‌دهید با فروشنده اصلی در ارتباط باشید، یا با واسطه‌هایی در این میان ارتباط داشته باشید؟ طبیعتاً همه ما می‌خواهیم با فروشند اصلی در ارتباط باشیم تا اگر مشکلاتی به وجود آمد، به سادگی آن را پیگیری کنیم.

حذف واسطه جیب شما را پر خواهد کرد. از طرفی مشتریان بیشتری خواهید داشت، چطور؟ به عنوان مثال یک قطعه با قیمت مشخص 500.000 تومان در بازار به فروش می­رسد. سود شما از فروش این محصول 20 درصد است. در صورت همکاری با یک شرکت پخش قطعات خودرو می­توانید این محصول را به مبلغ 400.000 تومان بفروشید و 30 درصد سود کنید.

وقتی که مشتری‌ها شما را به عنوان یک فروشنده منصف و معتبر بشناسند، می­توانید بیش از پیش کسب در آمد کنید، افزایش تعداد مشتریان را تجربه کنید، اگر با همین روال پیش بروید، در سال آینده درآمد شما چند برابر خواهد شد طبیعتاً یکی از مهم‌ترین اهداف هر کسب و کاری سود مالی بیشتر است، پس برای یک فروشنده چه موضوعی از این خوشایندتر خواهد بود؟!

کیفیت بالاتر

هزینه و کیفیت دو مورد از فاکتورهای مهم و اساسی هستند که قبل از خرید باید به آن دقت داشته باشید. در مطالب بالا در رابطه با کاهش هزینه‌ها مطالبی را بیان کرده‌ایم، به این موضوع دقت داشته باشید که با خرید از یک شرکت پخش قطعات خودرویی معتبر مطمئن خواهید بود که قطعه خریداری شده کیفیت بالایی دارد.

همه ما به خوبی با اهمیت کیفیت بالای یک محصول آشنایی داریم و به همین دلیل نیازی به توضیح بیشتر در رابطه با آن نیست، اما دقت داشته باشید که یک قطعه با کیفیت ماندگاری و طول عمر بیشتری برای شما دارد و به همین دلیل بعد از مدت زمان بیشتری مجبور به تعویض آن خواهید بود و این مزیت بسیار مهمی است!

هزینه کمتر

در مطالب بالا گفتیم که حذف واسطه‌ها باعث می‌شود تا مشتری و فروشنده‌ها سود بیشتری ببرند. مشتری‌ها با توجه به این که هزینه کمتری را پرداخت می‌کنند، سود می‌برند. یعنی اگر شما قطعه مورد نظر خودر را از یک شرکت معتبر خریداری کنید، هزینه کمتری هم پرداخت خواهید کرد.

این هزینه کمتر باعث می‌شود که مشتری خریدهای دیگر خود را هم از شرکت شما انجام دهد و البته شما را به دیگران هم معرفی کند، به همین دلیل شاهد این هستیم که فروشنده هم سود دیگری را در این میان می‌برد، یعنی همان معامله دو سر برد!

مزیت همکاری با یک شرکت پخش قطعات خودرو

در انتخاب یک شرکت پخش قطعات خودرو به چه نکاتی باید دقت داشت؟

خوب ما در مطالب بالا اطلاعاتی را بیان کردیم که چرا اصلاً باید یک شرکت پخش قطعات خودرو را انتخاب کنید، ولی این سوال هنوز وجود دارد که چطور می‌توانیم چنین شرکت معتبری را پیدا کنیم؟ به همین دلیل در این قسمت قصد داریم این موضوع را بررسی کنیم و البته پیشنهاد می‌دهیم که ادامه مطالب را از دست ندهید و با ما همراه باشید.

توزیع کننده قطعات خودرو؛ مورد تایید ایران خودرو

اعتبار یک شرکت

این سوال برای بسیاری از مخاطب‌ها وجود دارد که معتبر بودن شرکت به چه معنی است؟ در یک جمله باید بگوییم که معتبر بودن یک شرکت به معنی ثبت شدن آن است، ثبت شدن یک شرکت باعث می‌شود که فعالیت‌های آن در چارچوب قانون باشد، یعنی نظارت دقیقی بر روی آن وجود دارد.

به این موضوع توجه داشته باشید که همین در چارچوب قانون بودن یک شرکت باعث می‌شود که خدمات بهتری به مشتری ارائه شود و به همین دلیل به شما پیشنهاد می‌دهیم که در هنگام انتخاب شرکت پخش قطعات خودرو به این موضوع توجه خاصی داشته باشید تا در نهایت مشکلی برای شما وجود نداشته باشد.

خدمات پس از فروش معتبر

تا به حال با این جمله را شنیده‌اید که خدمات پس از فروش اهمیت بسیاری دارد؟ به دلیل این اهمیت فکر کررده اید؟ خوب با یک مثال ساده این موضوع را هم توضیح خواهیم داد. تصور کنید که شما یک قطعه خاص را برای خودرو خود خریداری کرده‌اید، بعد از مدتی قطعه ایراد پیدا می‌کند.

اگر شرکتی که از آن خرید کرده‌اید خدمات پس از فروش معتبری داشته باشد، به سادگی می‌توانید قطعه را نشان دهید، آن را با قطعه دیگری عوض کنید، یا آن را تعمیر کنید. در غیر این صورت با مشکلاتی رو به رو خواهید شد.

قیمت

اگر چه هزینه‌های خرید لوازم یدکی خودرو در شرکت‌های معتبر کمتر از دیگر فروشگاه‌های دیگر است، اما باید به این موضوع هم دقت داشته باشید که قیمت‌ها و هزینه‌ها در شرکت‌های مختلف هم می‌تواند با هم متفاوت باشد و به همین دلیل پیشنهاد می‌دهیم که به این موضوع هم توجه داشته باشید.

البته باید بگوییم که قیمت با کیفیت در رابطه است، یعنی معمولاً هر چه کیفیت یک قطعه خاص بالاتر باشد، در نهایت هزینه بیشتری هم برای خرید آن پرداخت خواهید کرد و این موضوع هم کاملاً طبیعی است، به همین دلیل پیشنهاد می‌دهیم که به این موضوع هم دقت داشته باشید.

خدمات باربری

در بعضی از موارد خدمات باربری را هم در گروه خدمات پس از فروش قرار می‌دهند، اما در این قسمت لازم می‌دانیم که این دو را به طور جداگانه‌ای بیان کنیم. در سال‌های اخیر شاهد این هستیم که خرید آنلاین و اینترنتی به شدت افزایش داشته است و به همین دلیل بسیاری از شرکت‌ها به دنبال فروش اینترنتی هستند. از شما دعوت میکنیم از فروشگاه اینترنتی AGU دیدن فرمائید.

اتحاد طلایی آسیا شرکت پخش لوازم یدکی خودرو

در بسیاری از موارد شاهد این هستیم که مشتری‌ها به دلیل آن که زمان کافی برای مراجعه حضوری را ندارند، به دنبال خرید آنلاین هستند و به همین دلیل خدمات باربری هم برای آن‌ها اهمیت بالایی دارد. به همین دلیل به شما پیشنهاد می‌دهیم که در زمان انتخاب شرکت پخش لوازم یدکی خودرو به این موضوع هم توجه داشته باشید تا در آینده با مشکلی رو به رو نشوید.

در انتخاب یک شرکت پخش قطعات خودرو به چه نکاتی باید دقت داشت؟

در مطالب بالا سعی بر این داشتیم که اطلاعاتی را در رابطه با شرکت پخش قطعات خودرو ارائه دهیم تا سوال و ابهامی در این رابطه برای مخاطب وجود نداشته باشد. همانطور که گفتیم خرید از چنین شرکت‌هایی مزیت‌های بسیاری را برای مشتری به دنبال خواهد داشت.

معرفی شرکت پخش لوازم یدکی خودرو اتحاد طلایی آسیا (AGU)

شرکت اتحاد طلایی آسیا (AGU) بعنوان شرکت پخش لوازم یدکی خودرو در گامی دیگر علاوه بر تولید و تأمین، خدمت جدیدی را ظرف سالیان گذشته آغاز نموده و همزمان با ارائه محصولات فنرلول ایران، با همکاری شرکت‌های قطعه ساز داخلی و خارجی که مورد تأیید صنعت خودرو سازان کشور می‌باشد، قطعات با کیفیت را با تجربه‌های غنی از گذشته گردآوری کرده است و محصولات خود را به شرکت‌های خودرو ساز داخلی و خدمات پس از فروش و همچنین بازار یدک ارائه می‌نماید.

شرکت توزیع لوازم یدکی خودرو | AGU

البته نکته مهم اینجا ست که خرید از شرکت اتحاد طلایی آسیا معامله دو سر برد است، یعنی هم مشتری سود می‌کند (یعنی قطعات با کیفیت را با قیمت مناسب و دیگر خدمات کاربردی خریداری می‌کند) هم فروشنده سود بیشتری می‌برد. سود فروشنده به این صورت است که مشتری‌های بیشتری را جذب می‌کند و همین موضوع باعث می‌شود که در نهایت سود مالی بیشتری داشته باشد.

درباره ما - اتحاد طلایی آسیا شرکت پخش لوازم یدکی خودرو

در نهایت اگر سوال و ابهام دیگری در رابطه با شرکت پخش قطعات خودرو باتحاد طلایی آسیا برای شما وجود دارد، آن را با ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت به آن پاسخ دهیم.